ברוכים הבאים לקבוצת "סיירת חברים - סיירת בלאגן"

אז אחרי גיבושון קצר ואודישינים :) תוכלו גם אתם להצטרף לקבוצה והאנשים הכי מקסימים באיזור... הפוסט הבא יהיה טיפה ארוך, אבל שווה להשקיע ולקרוא עד הסוף כדי שנתאם "ציפיות" ונחסוך הרבה שאלות....

אנחנו יאנה ומיקי, גרים בק.מוצקין, 3 ילדים 18 16 5. הקמנו את הקבוצה לפני יותר מחצי שנה ואנחנו מוצפים בפניות וזה נפלא, ממש כייף! הקבוצה כבר רצה כבר יותר מחצי שנה והאנשים בקבוצה מדהימים, כייפים ואיכותיים.מטרות הקבוצה:
הקבוצה מיועדת למשפחות מאיזור חיפה, קריות , יקנעם והסביבה (גילאים 35-45) המעוניינים ורוצים להכיר עוד משפחות וחברים אמיתיים מחוץ למסך של הטלפון או המחשב, אנשים נפלאים, יוזמים וספונטניים חובה, בעלי המון שמחת חיים ואופטימיות. הקבוצה כבר "רצה", חברים, מטיילים, נפגשים, ופעילים. אתם כמובן מוזמנים להצטרף בלי להתבייש, מבלי לחשוש ולזרום - אנחנו מקבלים אתכם באהבה.

אנחנו לא (רק) קבוצת טיולים, אנחנו הרבה מעבר לזה. המטרה היא להכיר חברים (וחבר'ה) וליצור חברויות משותפות, לצאת יחד לטיולים והרפתקאות, פיקניקים, מפגשים, בילויים (מסעדות, מועדונים, פאבים וכד') עם הילדים וגם בלעדייהם.

הקבוצה גדלה מיום ליום ומצטרפים אלינו הרבה מאוד חבר’ה מגניבים.

במידה והציפיות שלכם שונות או חיפשתם רק קבוצת טיולים שפעמיים בשנה קופצים לטיול ביחד כש"מסתדר" אז נפרד כבר עכשיו כידידים.

מתאים לכם להצטרף? נפלא, נהדר!

לחצו כאן להצטרפות לקבוצת הווטסאפ של הסיירת

זהירות כאן צוחקים (וגם חופרים)... אנחנו מאמינים כשתזרמו עם העניינים תשתלבו גם בצחוקים ובשפה המשותפת לקבוצה. (אנחנו צוחקים על כולם כולל על עצמנו... אבל מבלי לפגוע בבקשה!)

מניסיונינו, מומלץ לשים את קבוצת הווטסאפ על MUTE ללא התראות ולהתעדכן במה שקורה בווטסאפ בזמנכם.

אפשר ומומלץ להציג את עצמכם לקבוצה כדי שנכיר אתכם היכרות ראשונית ומומלץ לשלוח תמונה משפחתית ולהציג את עצמכם (גילאים, מאיפה וכו'...) וכמובן את הילדים.

ההערה חשובה: אנחנו לא רוצים להרגיש כאילו אנחנו ב"אח הגדול" ואתם צופים מהצד, ריכולים זו לא המטרה, לכן חברים שלא יהיו פעילים ולא יצאו מהמסך ולא יגיעו למפגשים, טיולים, הרפתקאות, בילויים נאלץ לפנות את מקומם לטובת חברים אקטיביים יותר. תודה על ההבנה.

חשוב! קבוצת הווטסאפ וקבוצת הפייסבוק (פרטים בהמשך...) לא נועדו לשיווק ולא לפרסום ולא לקידום עסקים ולא לנסות למכור לנו :)
בבקשה בלי פרסום מבצעים וקופונים - זה לא המקום, זה באמת מציק ומפריע.

יוצאים לקפה? יוצאים למסעדה? פאב טוב או הופעה? רוצים שנציק לכם גם שם? עדכנו את כולם בקצרה בקבוצת הווטסאפ הראשית וחברים ישמחו להצטרף למסיבה...

לא זורמים? החלטתם לעזוב את הקבוצה? הכל בסדר אנחנו לא כועסים :)

אנחנו גם בפייסבוק!
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו:
הצינוק 35 - לחצו כאן

בקבוצת הפייסבוק תחת "אירועים" ניתן למצוא את הפעילויות הקרובות שלנו, טיולים, בילויים וכמובן עדכונים ותמונות.

רוצים להצטרף לאירוע?
ראיתם אירוע שמתאים לכם? מגניב… אנחנו מצפים לפגוש אתכם ולהכיר אתכם ולהנות יחד אתכם. קראו בבקשה את כל פרטי האירוע (אנחנו עושים עבודה קשה להביא את כל הנתונים האפשריים), סמנו "מצטרף/ת" לאירוע וכתבו בתגובות מאיפה מגיעים (ישוב)? כמה מגיעים (כמה מבוגרים וכמה ילדים)? והאם מגיעים לנקודת המפגש (בדרך-כלל אנחנו קובעים נקודות מפגש ליציאה לדרך)

(בבקשה אין צורך לסמן "לא מצטרף/ת" – אנחנו הרי חיוביים ואופטימיים)

זהו.. מספיק לדבר זה הזמן להצטרף לפעילויות, להכיר ולהינות.

יום נפלא עם מלא חיוכים, יאנה ומיקי