ברוכים הבאים לקבוצת "משפחות צפוניות נהנות ומטיילות"

אז אחרי גיבושון קצר ואודישינים :) תוכלו גם אתם להצטרף לקבוצה והאנשים הכי מקסימים באיזור...

הפוסט הבא יהיה טיפה ארוך, והוא כולל קצת "חוקים" (מה כן ומה לא?) אבל שווה להשקיע ולקרוא עד הסוף כדי שנתאם "ציפיות" ונחסוך הרבה שאלות....

אנחנו יאנה ומיקי, גרים בק.מוצקין, 3 ילדים 17 15 4. הקמנו את הקבוצה לפני מספר שבועות ואנחנו מוצפים בפניות וזה נפלא, ממש כייף! הקבוצה כבר פעילה והאנשים בקבוצה מדהימים ואיכותיים.
 

מטרות הקבוצה:

הקבוצה מיועדת למשפחות מאיזור חיפה, קריות , יקנעם והסביבה (גילאים 30-45) המעוניינים ורוצים להכיר עוד משפחות וחברים אמיתיים מחוץ למסך של הטלפון או המחשב, אנשים נפלאים, יוזמים, ספונטניים , בעלי המון שמחת חיים ואופטימיות. הקבוצה כבר "רצה" וכבר היו מספר טיולים, מפגשים, פעילויות ואתם כמובן מוזמנים להצטרף בלי להתבייש, בלי לחשוש ולזרום - אנחנו מקבלים אתכם באהבה.

אנחנו לא (רק) קבוצת טיולים, אנחנו הרבה מעבר לזה. המטרה היא להכיר משפחות וליצור חברויות משותפות, לצאת יחד לטיולים והרפתקאות, פיקניקים, מפגשים, בילויים (מסעדות, מועדונים, פאבים וכד') עם הילדים וגם בלעדייהם.

הקבוצה גדלה מיום ליום ומצטרפים אלינו הרבה מאוד חבר’ה מגניבים.

במידה והציפיות שלכם שונות או חיפשתם רק קבוצת טיולים שפעמיים בשנה קופצים לטיול ביחד כש"מסתדר" אז נפרד כידידים.

מתאים לכם להצטרף? נפלא, נהדר!

יש לנו 2 קבוצות ווטסאפ ויש בהן סידור קבוע.

קבוצת הווטסאפ הראשית היא משפחות צפוניות נהנות ומיועדת לעדכונים על אירועים, שאלות הקשורות לאירועים, התארגנות לאירועים חדשים וכו’

מה כדאי/אפשר לעשות בקבוצת הווטסאפ הראשית (משפחות צפוניות נהנות)?

אפשר ומומלץ להציג את עצמכם לקבוצה להיכרות ראשונית בגבולות הסביר ובטקסט (לא חפירות)

מומלץ לשלוח תמונה משפחתית ולהציג את עצמכם ואת הילדים.

אפשר להשתתף בדיון על האירועים, לשאול וכו'

אנחנו יודעים שכל החברים הותיקים והחדשים בקבוצה מלאי מוטיבציה ורוצים להציע אירועים, טיולים, מסלולים, סדנאות ו....... (יש מלא זה לא נגמר). הצעות אפשר לשתף עם מיקי או עם יאנה בפרטי בלבד אחרת זה גורם לבלאגן ולחוסר הבנה של מה קורה ואיפה? תתחשבו בעבודה הקשה שמושקעים בקבוצה ובתכנון האירועים ותפנו אל מיקי או אל יאנה בהצעות נוספות - נשמח לקדם בכייף.

מה מפריע בווטסאפ?

בבקשה בלי תמונות של בדיחות / חידות / ברכות לחגים סרטונים וכד’ – זה מציק לחלק מהחברים בהתראות ובשטח זיכרון ואנחנו נכבד את כולם. לשם כך פתחנו את קבוצת הווטסאפ הייעודית לקשקושים. קישור להצטרפות לקבוצה "החופרת" אפשר למצוא בהמשך.

חשוב, 2 קבוצות הווטסאפ וקבוצת הפייסבוק לא נועדו לשיווק ולא לפרסום ולא לקידום עסקים ולא לנסות למכור לנו :)

בבקשה בלי פרסום מבצעים וקופונים - זה לא המקום, זה באמת מציק ומפריע.

קבוצת הווטסאפ "הבת" שלנו היא משפחות נהנות לחפור הבנתם נכון! פטפוטים, קשקושים, והיכרות.

מניסיונינו, מומלץ לשים את הקבוצות על MUTE ללא התראות ולהתעדכן במה שקורה בווטסאפ בזמנכם.

שוב, חפירות כמו מה אכלתי? איפה התחתנתי? מה קניתי? איפה יש כרטיסים לפסיטגל? איפה יש מבצע? - לא בקבוצת הווטסאפ הראשית בשביל זה פתחנו את קבוצת "החפירות" – הקבוצה הראשית היא בסיסית בלבד, להיכרות ראשונית ועדכונים על האירועים.

שימו לב:

בקשות לצירוף חברים חדשים לקבוצות (חברים שלכם, משפחה, שכנים בגילאים 30-45 מאיזור הצפון בלבד), שלחו לנו בווטסאפ רק בפרטי ליאנה או מיקי (כולל לינק לפרופיל פייסבוק, שם ושם משפחה וטלפון)

הצטרפתם לקבוצות הווטסאפ? אחלה. מכירים מישהו מהקבוצה? מתעיניינים במישהו? פנו אליו/ה בפרטי - לא כל שאלה/פרט צריכים לראות/לדעת מאות חברים.

במפגשים, טיולים, פיקניקים, בילויים וכו' - תהא הזדמנות נפלאה להכיר, לשאול ולהתעניין.

יוצאים לקפה? יוצאים למסעדה? פאב טוב או הופעה? רוצים שנציק לכם גם שם? עדכנו את כולם בקצרה בקבוצת הווטסאפ הראשית וחברים ישמחו להצטרף למסיבה...

החלטתם לעזוב את הקבוצה? הכל בסדר אנחנו לא כועסים :)

 

הגענו לחלק של חפירות...

מעוניינים בחפירות? מצויין. הצטרפו ל"משפחות נהנות לחפור" הקבוצה שלנו לחפירות - לחצו על הקישור לקבוצה והצטרפו.

לחצו כאן לקבוצת הווטסאפ משפחות נהנות לחפורההערה חשובה: אנחנו לא רוצים להרגיש כאילו אנחנו ב"אח הגדול" ואתם צופים מהצד, ריכולים זו לא המטרה, לכן חברים שלא יהיו פעילים ולא יצאו מהמסך ולא יגיעו למפגשים, טיולים, הרפתקאות, בילויים נאלץ לפנות את מקומם לטובת חברים אקטיביים יותר. תודה על ההבנה.


הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו:
הצינוק 35 - לחצו כאן
בקשו להצטרף ולאחר שנבדוק שהגילאים מתאימים לאופי הקבוצה ואתם גרים באיזור שהקבוצה מכוונת אליה נצרף אתכם ותוכלו כבר להצטרף לפעילויות שמתאימות לכם.

בקבוצת הפייסבוק תחת "אירועים" ניתן למצוא את הפעילויות הקרובות שלנו, טיולים, בילויים וכמובן עדכונים ותמונות.

 

רוצים להצטרף לאירוע?

ראיתם אירוע שמתאים לכם? מגניב… אנחנו מצפים לפגוש אתכם ולהכיר אתכם ולהנות יחד אתכם. קראו בבקשה את כל פרטי האירוע (אנחנו עושים עבודה קשה להביא את כל הנתונים האפשריים), סמנו "מצטרף/ת" לאירוע וכתבו בתגובות מאיפה מגיעים (ישוב)? כמה מגיעים (כמה מבוגרים וכמה ילדים)? והאם מגיעים לנקודת המפגש (בדרך-כלל אנחנו קובעים נקודות מפגש ליציאה לדרך)

(בבקשה אין צורך לסמן "לא מצטרף/ת" – אנחנו הרי חיוביים ואופטימיים)

זהו.. מספיק לדבר זה הזמן להצטרף לפעילויות, להכיר ולהינות.

יום נפלא עם מלא חיוכים, יאנה ומיקי